קייטרינג בשרי

התשוקה לבשר איכותי

קייטרינג בשרי | קייטרינג בשרי לאירועים | קייטרינג בשרי גורמה

קייטרינג בשרי – על הקייטרינג:

קייטרינג בשרי איכותי זה קייטרינג שביל הזעפרן.

קייטרינג שביל הזעפרן מתמחה במגוון רחב של סגנונות בישול, אנו מציעים לכם חוויה אמיתית של נתחים איכותיים ביחד עם בישול מקצועי וחוצה גבולות.

אנו נכין עבורכם תפריט בשרי מיוחד עבור ערב מיוחד במינו, אנו נדאג להתאים את התפריט הבשרי בהתאמה מושלמת לרצונותיכם ולשאיפות הקולינריות שלכם ושל השף שלנו, כל זאת בכדי לספק לכם חוויה קולינרית יוצאת דופן!

הניסיון מוכיח שאוכל טוב מגיע עם המון אהבה ליצירה והתשוקה להשביע את הלקוחות וכך אנו עושים גם בשירות קייטרינג בשרי.

אנו ב-שביל הזעפרן לא מאבדים את הרצון לתת לכם באהבה רבה את חומרי הגלם המשובחים ביותר (נתחי בשר טריים בלבד) שבעזרתם אנו ניצור עבורכם מנות מופלאות ובעיקר לא מתפשרים על שירות אדיב ומקצועי.

בזכות הניסיון הרב הרכבנו עבורכם מספר רב של תפריטים בשריים מגוונים בכדי לספק לך מספר רחב כלל הניתן של מנות בעלות אופי מיוחד במינו שיספקו לכם ולאורחיכם חוויה בשרית.

אנו בקייטרינג שביל הזעפרן מאמינים שהצלחה נמדדת ביכולת להפתיע לכן תנו לנו להפתיע אתכם באירוע שלכם במנות איכותיות מכל הבחינות (יצירתיות,חומרי גלם וטעם נהדר), הרי הצלחת האירוע שלכם זוהי הצלחה שלנו!

קייטרינג בשרי - קייטרינג בשרי גורמה | קייטרינג בשרי לאירועים
קייטרינג בשרי גורמה

 

קייטרינג בשרי - קייטרינג בשרי גורמה | קייטרינג בשרי לאירועים קטנים
קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי – על התפריט:

קייטרינג בשרי - קייטרינג בשרי לאירועים | קייטרינג בשרי לאירועים קטנים
קייטרינג בשרי – צלעות ריבס

חשוב מאוד לבחור תפריט שמתאים לאופי האירוע, אנו ב-שביל הזעפרן נבצע עבורכם התאמה של התפריט בהתאמה לאופי האירוע ולקהל האורחים שיקבע ביחד עמכם מראש.

אין צורך להרחיב רבות על חשיבותו של התפריט, התפריט הוא המרכז של כל אירוע החל מחתונה גדולה ועד אירוע עסקי מצומצם.

אנא חשבו על כך שבכל חתונה/בר מצווה/אירוע עסקי שהייתם בחייכם הנושא המרכזי היה סביב האוכל שהוגש, חתונה היא הדוגמה הקלאסית לכך.

אנו שומעים בחתונות תגובות של אורחים לא על הצלם לא על ה-DJ ואפילו לא על שמלת הכלה אלא שאנשים מדברים בעיקר על האוכל שהוגש טעמו והחוויה הקולינרית שפגשו.

קייטרינג בשרי - קייטרינג בשרי לאירועים | קייטרינג בשרי לאירועים קטנים
קייטרינג בשרי – סטייק עסיסי

אנו ב-שביל הזעפרן מכירים בחשיבותו העצומה של התפריט להצלחת האירוע שלכם ואנו שמים על כך דגש כפול בשירות קייטרינג בשרי, אנו בקייטרינג שביל הזעפרן שמים לב לכל דגש קטן בתפריט בכדי להתאימו בצורה מושלמת (עיצוב המנות,חומרי הגלם,נדיבות המנה,תיבול וכו’) לאופי האירוע שלכם.

אנו מציעים מגוון רחב של תפריטים בהתאמה מושלמת לאירוע שלכם: תפריט בשרי,תפריט לארוחת ערב,תפריט לחתונה,תפריט איטלקי,תפריט אסייתי וכו’.

תפריטים מיוחדים עבור שירות קייטרינג בשרי:

לתפריטים שלנו

*בקרוב יעלו תפריטים נוספים במיוחד עבור הנישה הבשרית, עמכם הסליחה.

קייטרינג בשרי – הבחירה לאוהבי בשר:

קייטרינג בשרי - קייטרינג בשרי לאירועים | קייטרינג בשרי גורמה
קייטרינג בשרי – חוויה בשרית

עוד מתלבטים? הרי מצאתם קייטרינג בשרי,פנו אלינו לטעימות ואנו ב-שביל הזעפרן נדאג עבורכם לקייטרינג בשרי מקצועי ויצירתי, אנו מבטיחים לכם ששירות קייטרינג בשרי שלנו יספק לכם חוויה בשרית יוצאת דופן.

אנו ב-שביל הזעפרן מציעים לכם שירות קייטרינג בשרי לאירועים קטנים וגדולים כאחד בכל רחבי הארץ: קייטרינג בשרי במרכז, קייטרינג בשרי בצפון, קייטרינג בשרי בחיפה, קייטרינג בשרי בתל אביב ובאזורים וערים נוספות ברחבי הארץ.

היתרון שלנו בקייטרינג שביל הזעפרן הוא המוטיבציה לספק לכם ולאורחיכם חוויה בשרית,

קייטרינג בשרי - קייטרינג בשרי לאירועים
קייטרינג בשרי – המבורגר

מוטיבציה זו היא הדרך היחידה שבה אנו יכולים להסביר את המנות הבשריות שלנו שלדעת רבים הם לא פחות מאשר יצירת אומנות מודרנית.

האם אתם מוכנים לחוויה בשרית? אם כן פנו אלינו וביחד ניצור אירוע מושלם שייחרט בזיכרונכם ובזיכרון האורחים שלכם.

זכרו: קייטרינג בשרי זה אך ורק שביל הזעפרן.

לפרטים ומידע נוסף על שירות קייטרינג בשרי ושירותי קייטרינג נוספים כחלק מהנישה של קייטרינג לאירועיםהנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס,

או להתקשר 054-222-1977.

קייטרינג בשרי
דרג את קייטרינג שביל הזעפרן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות