קייטרינג לאירועים קטנים

כמות לא מעידה על איכות

קייטרינג לאירועים קטנים | קייטרינג לאירועים קטנים בבית

קייטרינג לאירועים קטנים – על השירות:

קייטרינג לאירועים קטנים – אין גבול לאיכות:

קייטרינג לאירועים קטנים - קייטרינג לאירועים קטנים בבית
קייטרינג לאירועים קטנים ואינטימיים

קייטרינג לאירועים קטנים הוא שירות מיוחד ופופולרי בקרב הציבור הרחב שנוצר ע”י קייטרינג שביל הזעפרן בעקבות הצורך שנחשף בפנינו בשירות קייטרינג לאירועים קטנים בבית או בכל מקום אחר, שירות מסוג זה מבטא את הרצון של הציבור הרחב בשירות קייטרינג איכותי למרות כמות מוזמנים מצומצמת.

שירות קייטרינג לאירועים קטנים בבית מזכיר ארוחה יוקרתית ע”י שף פרטי שניתן למצוא בארצנו בעיקר במסעדות שף ומתוך הרצון לספק חוויה קולינרית יוצאת דופן צמחה נישה זו.

אנו בקייטרינג שביל הזעפרן מתאפיינים בתפריטים מגוונים ובשירות אדיב ואיכותי בצוותא עם אוכל יצירתי וטעים שנותן חוויה קולינרית יוצאת דופן במגוון רחב של סגנונות בישול.

קייטרינג לאירועים קטנים מתאים לכל סוג של אירוע: החל מיום הולדת ועד ברית ובמיוחד עבור אירועים עסקיים או הצעת נישואין, מסיבת רווקות וכו’.

קייטרינג לאירועים קטנים – על התפריט:

קייטרינג לאירועים קטנים - קייטרינג לאירועים קטנים בצפון
קייטרינג לאירועים קטנים בצפון

קייטרינג לאירועים קטנים הוא פתרון אידאלי עבור אירועים קטנים של עד 50 מוזמנים, בסוג זה של אירוע ניכרת החשיבות בבחירת תפריט מדויק שמותאם לאופי קהל האורחים ולטעמם, ובעיקר מומלץ לדעת מראש את כמות הסועדים הפוטנציאלי.

אנו ב-שביל הזעפרן נבצע עבורכם התאמה של התפריט בהתאמה לאופי האירוע ולקהל האורחים שיקבע ביחד עמכם מראש, ההתאמה מתבצעת בפגישה מול השף הראשי שלנו קרי מול השף תומר טיב.

תפריט הוא ליבו של כל אירוע, בעיקר כאשר מדובר באירועים עסקיים או באירועים שברצונכם לייחד אותם משאר האירועים, כמו: יום הולדת ברמה גבוהה ולא עוד יום הולדת עם אוכל סטנדרטי וחסר יצירתיות עם נקניקיות והמבורגר או פיצה ופסטה ברמה בינונית ומטה.

אנו בקייטרינג שביל הזעפרן מציעים מגוון רחב של תפריטים המותאמים עבור האירוע שלכם: תפריט חלבי, תפריט בשרי, תפריט מגשי אירוח, תפריט לאירועים עסקיים, תפריט לימי הולדת, תפריט לברית / בריתה, תפריט גורמה, תפריט איטלקי, תפריט אסייתי ועוד ועוד.

תפריטים מיוחדים עבור שירות קייטרינג לאירועים קטנים:

לתפריטים שלנו

*בקרוב יעלו תפריטים נוספים במיוחד עבור שירות קייטרינג לאירועים קטנים, עמכם הסליחה.

קייטרינג לאירועים קטנים – קייטרינג לאירועים קטנים בבית שלכם:

קייטרינג לאירועים קטנים - קייטרינג לאירועים קטנים במרכז | קייטרינג לאירועים קטנים בשרון
קייטרינג לאירועים קטנים במרכז ובשרון

עדיין חושבים האם לפנות? הרי זה ברור כי מצאתם קייטרינג לאירועים קטנים, פנו אלינו לטעימות ללא התחייבות ואנו ב-שביל הזעפרן נדאג עבורכם לקייטרינג מקצועי ויצירתי במיוחד לאירוע שלכם, אנו מבטיחים לכם שהקייטרינג יספק לכם חוויה קולינרית יוצאת דופן שטרם נראתה בישראל גם בביתכם!

אנו ב-שביל הזעפרן מציעים לכם שירות של קייטרינג לאירועים קטנים בבית ובכל מקום אשר תחפצו בו, בכל מקום בארץ : קייטרינג לאירועים קטנים בשרון, קייטרינג לאירועים קטנים בצפון, קייטרינג לאירועים קטנים במרכז ובערים ואזורים נוספים ברחבי הארץ.

לפרטים ומידע נוסף על שירות קייטרינג לאירועים קטנים ושירותי קייטרינג נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס,

או להתקשר 054-222-1977.

קייטרינג לאירועים קטנים
דרג את קייטרינג שביל הזעפרן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות